Spor

ZIMBA: “Şehidimiz; Ali Gaffar Okkan’ı unutmadık; Unutmayacağız!..”

Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Şehit İl Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın şehadetinin 20. yıl dönümünde bir mesaj yayınladı. Vatan ve Millet sevdalısı Emniyet Müdürümüz, 24 Ocak 2001 günü hain..

ZIMBA: “Şehidimiz; Ali Gaffar Okkan’ı unutmadık; Unutmayacağız!..”
Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Şehit İl Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın şehadetinin 20. yıl dönümünde bir mesaj yayınladı.
Vatan ve Millet sevdalısı Emniyet Müdürümüz, 24 Ocak 2001 günü hain bir terör saldırısında şehit oldu. Şehidimiz Ali Gaffar Okkan’ın “Makam peşinde değilim, yapacak bir şey bulamazsam babamın fırınına gider ekmek satarım” diyerek; alçak gönülü bir insan olduğunuda kanıtlayarak toplumun her kesimine kendini sevdirdi. Sporun birleştirici özelliği ile vatandaş ve devlet arasındaki bağı kuvvetlendiren Şehidimiz, teröre karşı kahramanca mücadele etmiştir. Şehidimiz, Kendini topluma o çok kadar sevdirdiki, bugün adı Ali Gaffar olan binlerce çocuk var. Türkiye ve Sakarya’mız 20 yıldır kahraman evladını hiç unutmadı, unutmayacağız da. Şehidimizin Hemşehrisi olmaktan gurur duyduğumuz Emniyet müdürümüz ve Beş polis arkadaşının haince katledilişlerinin 20. yılında Şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. Kaderli ailelerine, emniyet teşkilatına tekrar başlığı diliyoruz. Mekanları Cennet olsun.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL