Eğitim Yaşam

Zehra Toy, öğretmenler gününü kutladı

Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Zehra Toy; 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yolladığı kutlama mesajında; “Kutsal bir meslek icra eden Öğretmenlerimiz bir anne ve bir baba kadar kıymetlidirler”..

Zehra Toy, öğretmenler gününü kutladı

Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Zehra Toy; 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yolladığı kutlama mesajında; “Kutsal bir meslek icra eden Öğretmenlerimiz bir anne ve bir baba kadar kıymetlidirler” dedi.

Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğuna vurgu yapan Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Zehra Toy; “Eti benim kemiği senin diyerek evlatlarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin hakları hiç bir zaman ödenmez. Öyle ki bazen biz anne ve babanın çocuğuyla ilgili fark edemediği bir sorunu öğretmeni hemen fark edebiliyor. Tüm meslek örgütlerinin başında gelen öğretmenlerimiz bizim için büyük önem arz etmektedir. Çünkü en kıymetli varlığımızı, çocuklarımızı öğretmenlere emanet ediyoruz. Onlarda bu emanete en güzel şekilde sahip çıkıyorlar. Öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır” diyerek, öğretmenliğin önemine dikkat çekti…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL