Reportaj

YILDIRIM: “Sağ duyulu diğer partilerle de ittifak yapılabilir…”

Yeniden Refah Partisi Pamukova İlçe Başkanı Murat Yıldırım; gerçekleştirdikleri kongre sonrasında LC Haber Ajansı Yazarı Filiz Toklu‘ya konuştu. Kongrelerinin heyecanlı ve coşkulu geçtiğini belirten Yeniden Refah Partisi Pamukova İlçe Başkanı..

YILDIRIM: “Sağ duyulu diğer partilerle de ittifak yapılabilir…”

Yeniden Refah Partisi Pamukova İlçe Başkanı Murat Yıldırım; gerçekleştirdikleri kongre sonrasında LC Haber Ajansı Yazarı Filiz Toklu‘ya konuştu.

Kongrelerinin heyecanlı ve coşkulu geçtiğini belirten Yeniden Refah Partisi Pamukova İlçe Başkanı Murat Yıldırım; ilçeye artı değer katacak ve özellikle çiftçiyi kalkındırmaya yönelik olan projelerini, kongreye katılan Genel Başkanları Dr. Fatih Erbakan’a sunduklarını ifade etti.

Cumhur ittifakına, altını kırmızı kalemle çizerek net bir ifadeyle asla sıcak bakmadıklarını dile getiren Murat Yıldırım; “Cumhur ittifakı yapılabilmesi için AK Parti’nin bir çok durumdan taviz vermesi gerekmektedir. Çünkü AK Parti, milli görüşten gelmemiştir. Saadet Partisi ise, milli görüşe sahip olması dolasıyla, ancak o durumda ittifak içerisinde olabilecektir.

“Rahmetli Erbakan, sol ve sol ile ittifak yapanlarla iş birliği yapmazdı?” sorusu karşısında ise Yıldırım; “Sağ duyulu diğer partilerle de, ittifak yapılabilir” dedi.

Kongrelerine tüm siyasi ilçe başkanları ve belediye başkanın davet edildiğini belirten Yıldırım; kongreye siyasi ilçe başkanlarının katılım sağlarken, millî görüşten aday olan belediye başkanının sadece çelenk gönderdiğini ifade etti…

Reportaj: Filiz TOKLU / LC Haber Ajansı

YORUMLAR (2)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL