Yaşam

Yetimler artık kimsesiz değil!

Yetim Sevindirme Merkezi açılıyor 70 Ülkede 5 kıtada faaliyet yapan, uluslararası bir yardım kuruluşu olan Hayat Yardım “Yetime Umut Ol” projesi ile bölgesinde, Gebze, Derince ve Gölcük’ten sonra  Adapazarı’nda “Yetim..

Yetimler artık kimsesiz değil!

Yetim Sevindirme Merkezi açılıyor

70 Ülkede 5 kıtada faaliyet yapan, uluslararası bir yardım kuruluşu olan Hayat Yardım “Yetime Umut Ol” projesi ile bölgesinde, Gebze, Derince ve Gölcük’ten sonra  Adapazarı’nda “Yetim Sevindirme  Merkezi ” açıyor.

“BİR YETİMDE SEN SEVİNDİR”

Ülkemiz içindeki tüm yetimlere tek tek ulaşmayı hedefleyen Hayrat Yardım, bu merkezlerinde yılda 2 defa hem yazlık hem de kışlık olmak üzere yetim kardeşlerimizi, çorap pantolon, kazak, mont, ayakkabı, atkı, bere, çeşitli oyuncaklar gibi sıfır ürünlerle  baştan aşağı giydirmeyi hedeflemekte. Sakarya Hayrat Yardım Şube Başkanı  Üzeyir  Cesur,  vatandaşlarımızın ‘Yetim Sevindirme Merkezi’mize gelerek istediği kadar yetim kardeşimizi kendisi giydirebileceklerini belirterek,  “ 1 yetim giydirme bedelinin 150 TL. Tüm halkımızın bu merkezlere sahip çıkarak desteklerini bekliyoruz” dedi.

“TÜM HALKIMIZ DAVETLİ”

Ayrıca Kocaeli Bölge Temsilcisi Olan Şükür Çakır’a merkeze verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Cesur, “Merkezimiz Adapazarı  Orta Mahalle Küçükhamam Caddesi numara 6’da (Tozlu Camii bitişiği)  23 Şubat Salı günü saat 14.00’de açılacaktır.  Yetim Sevindirme Merkezi açılışımıza tüm halkımızı bekliyoruz” şeklinde davette bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL