Eğitim

Yeşilay’dan Ali Dere’ye Ziyaret

Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Arzu Çakır, yeni yönetimiyle birlikte Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere‘yi makamında ziyaret etti. Önleyici Hizmetler alanında Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak paydada..

Yeşilay’dan Ali Dere’ye Ziyaret

Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Arzu Çakır, yeni yönetimiyle birlikte Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere‘yi makamında ziyaret etti.

Önleyici Hizmetler alanında Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak paydada çalışmalarını yürüten Yeşilay, okullarda gerçekleştirecekleri projeler ve yeni işbirliği alanlarıyla ilgili Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere‘yi makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

TBM Yetişkin Eğitimi Projesi’yle paydaş kurumlarla ortak faaliyetler düzenleyeceklerini belirten Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Arzu Çakır; ‘Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’yle birlikte hareket etmeye devam edeceğiz. Bağımlılıkla mücadelede, önleyici hizmetler noktasında önemli bir yeri olan Türkiye Bağımlılıklarla Mücadele Eğitim Programı (TBM) ile okullarda öğrencilerimize eğitimlerimizi yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca her sene okullarda devam ettirdiğimiz Benim Kulübüm Yeşilay projesi ve Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek yetenek yarışmalarımızla öğrencilerin bağımlılığa karşı bilgi düzeylerini, farkındalıklarını arttırmaya devam edeceğiz’ dediği görüşmede, çocuklarımızı bağımlılığa karşı yetiştirme noktasında kurumlar arası işbirliği ve desteğin devamlılığına vurgu yapılarak ziyaret sonlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL