Genel

Yeni Dünya Vakfı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve Yeni Dünya Vakfı Ankara İstişare Kurulu Başkanı Mustafa Ak, Yeni Dünya Vakfı Şube Başkanı Şahin Karaaslan’ı yeni yerlerinde ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu…

Yeni Dünya Vakfı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve Yeni Dünya Vakfı Ankara İstişare Kurulu Başkanı Mustafa Ak, Yeni Dünya Vakfı Şube Başkanı Şahin Karaaslan’ı yeni yerlerinde ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yeni yerlerine geçerek önemli isimleri ağırlamaya devam eden Yeni Dünya Vakfı;  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve beraberindekileri konuk ettikten sonra Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve aynı zamanda Yeni Dünya Vakfı Ankara İstişare Kurulu Başkanı Mustafa Ak’ı konuk etti.

Yeni Dünya Vakfı Şube Başkanı Şahin Karaaslan’ın hazır bulunduğu ziyarette vakıf çalışmaları ve projeler hakkında istişarede bulunuldu.

KARAASLAN: “Yeni çalışmalarımızı duyuracağız”

Vakıf çalışmaları hakkında Başkan Mustafa Ak’a detaylı bilgi veren Sakarya Şubesi Başkanı Şahin Karaaslan; ”Sayın Mustafa Ak beyefendiye nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bu ziyaretiyle bizlere şeref verdi. Yeni yerimizde misafirlerimizi ağırlamaktan oldukça mutluyuz. Derneğimiz çalışmalarına ve projelerine ara vermeden devam ediyor. İnşallah yakın zamanda yeni çalışmalarımızı duyuracağız” ifadelerini kullandı.

AK: “Takdir ederek takip ediyoruz”

Genel Sekreter Mustafa Ak yeni yerlerinin hayırlı olmasını dileyerek; “Vakfımızın özellikle Sakarya Şubesi oldukça önemli işlere imza atmaktadır. Şahin Karaaslan ve yönetiminin çalışmalarını takdir ederek takip ediyoruz. Yeni yerlerinin hayırlı olmasını temenni ediyor, arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL