Güncel

YENER: “Sakarya’da tercihim Baytar Et Dünyası” dedi

  Dünya’nın bir çok ülkesinde hayran kitlesine sahip olan Sakarya’lı Ünlü Sanatçı Akif Yener; Sakarya’da yemek tercihinin yakında Serdivan İlçesinde de hizmete girecek olan Ferizli İlçesi’ndeki Sakarya’nın önde gelen mekanlarından..

YENER: “Sakarya’da tercihim Baytar Et Dünyası” dedi

 

Dünya’nın bir çok ülkesinde hayran kitlesine sahip olan Sakarya’lı Ünlü Sanatçı Akif Yener; Sakarya’da yemek tercihinin yakında Serdivan İlçesinde de hizmete girecek olan Ferizli İlçesi’ndeki Sakarya’nın önde gelen mekanlarından BAYTAR ET DÜNYASI olduğunu söyledi.

Yakın Dostları MÜSİAD Sakarya Şubesi Teşkilatlanma Komisyonu Üyesi Uğur Hafriyat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dündar ve LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan ile birlikte Enes Baytar’ı işletmeciliğini yaptığı Ferizli İlçesi’ndeki BAYTAR ET DÜNYASI’nı ziyaret eden Sakaryalı Ünlü Ses Sanatçısı ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi Akif Yener; imzalı son albümünü hediye etti.

İstanbul ve Bodrum’a yemek tercihinib Nusret Et olduğunu vurgulayan Akif Yener; tercihinin de Sakarya ve bölgesinde BAYTAR ET DÜNYASI olduğunun altını çizdi. Yakında Serdivan Şubesi’nin açacak olan BAYTAR ET DÜNYASI’nın Sakarya’ya ayrı bir ivme kazandıracağını söyledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL