Ekonomi Genel Kültür-Sanat Teknoloji Yaşam

Yener Elpim’de…

Sakarya için üretenler aynı platformda buluştular Sakarya’lı ünlü sanatçı olmasının yanı sıra 10 parmağında 10 marifet bulunan ve dünyanın bir çok ülkesinde hayran kitlesine sahip olan sevilen sanatçı Akif Yener;..

Yener Elpim’de…

Sakarya için üretenler aynı platformda buluştular
Sakarya’lı ünlü sanatçı olmasının yanı sıra 10 parmağında 10 marifet bulunan ve dünyanın bir çok ülkesinde hayran kitlesine sahip olan sevilen sanatçı Akif Yener; Elpim Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz’ı çalışma ofisinde ziyaret etti.

Elpim’de ağırladı
Sakarya’nın dünya’ya açılan kültür elçisi, Parapisikolojist ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi, LC Haber Ajansı Kurumsal Danışmanı ünlü sanatçı Akif Yener; Elpim Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz‘ı Erenler İlçesi’ndeki çalışma ofisinde ziyaret ederek, Sakarya için kültür ve sanat konusunda neler üretilebileceği ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Sakarya’nın dünya’daki gurur tablosu
Aynı zamanda MÜSİAD Sakarya Şubesi Üyesi olan Elpim Elektrik Şirketi Sahibi Erhan Yılmaz; firma hakkında bilgi vererek, Sakarya’da iş yapan bir firma olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. Dünyaca ünlü 41 markanın ürün tedariğini sağlayarak müşterileriyle buluşturduklarını ifade eden Erhan Yılmaz; “Elpim Elektrik olarak diğer bir çok şirketin aksine bizler Sakarya’lı bir firmayız. Yıllar önce herkesin hayal gibi gördüğü büyük başarı hikayesi, çok ve özverili bir çalışmanın ürünü olarak dünya’ya açılan bir işletme haline gelmekle taçlandırmıştır. Sakarya’yı çok seviyorum ve bugün bizi ziyarete gelen Sakarya için tarihte ilk şarkıyı yapan ve Sakaryaspor 50. Yıl Marşı bestekârı Akif Yener bey’in çalışmalarını takdir ediyor ve yakından takip ediyoruz” dedi.

Yener 5 şarkıdan oluşan imzalı maxi sıngle albümünü hediye etti
Elpim Elektrik Firma Sahibi Erhan Yılmaz’a içinde “Onun Adı Efsane Sakarya“, “Sakaryaspor 50. Yıl Marşı” (Bu kalp seninle Sakaryaspor) ve “Ne Aşk Ne Hayat” olmak üzere 5 şarkıdan oluşan maxi sıngle albümünü imzalayarak hediye eden Sakarya’lı ünlü ses sanatçısı Akif Yener; meslek hayatından bilgiler verdi.

İstihdam ve uluslararası çapta Sakarya’lı bir firma
Meslek hayatımda her ne olursa olsun Sakarya için çalışan ve üreten her ferdi, her şirketi ve her kurumun faaliyetlerini desteklediğim gibi, aynı zamanda buna yönelik bir çok etkinlikte de yer aldım” diyen Akif Yener; “Bugün bizi şirketinde ağırlayan Elpim Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Yılmaz‘a şehrimizde sağladığı istihdam ve uluslararası çapta Sakarya’lı bir firma olarak faaliyet gösterdikleri için ayrı gurur duyuyor ve kendilerinin yanında olmayı görev adlettiğimi belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL