Siyaset

Yavuz ve Çelik’ten, İnci’ye ziyaret

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine atanan 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci‘ye ziyaretler artarak devam ediyor. Adalet ve Kalkınma Partisi..

Yavuz ve Çelik’ten, İnci’ye ziyaret

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine atanan 25. Dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci‘ye ziyaretler artarak devam ediyor. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile TBMM 22. – 23. – 24 Dönemde Sakarya Milletvekili yapan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan eski Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik; AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci’ye ziyaret etti.

Ziyaretlerinde Hendek’te yaptığı Belediye Başkanlığı döneminde bir çok ilklere ve projelere başarılı imzalar atan ve daha sonra bir dönem Milletvekili seçilen 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı iken Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Ali İnci’ye “Hayırlı olsun” dileklerinde bulunan Ali İhsan Yavuz ile Hasan Ali Çelik; yeni görevinde başarılar diledi.

Yeni görevinde başarılar dilediler

İnci’nin AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevinde de bir çok başarılara imza atacağına inançlarının tam olduğu belirten Yavuz ve Çelik; “Partimiz AK Parti, kurulduğu ilk günden beri, halka hizmet etme anlayışıyla yola çıkmıştır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Türkiye’de ilklere imza atarak, hayata geçirilmesi hayel bile edilemeyecek projeleri hayata geçirmiştir. Partimiz, ülkemizin ve halkımızın menfaati için hizmetini artırarak, sürdürecektir” dedi.

İNCİ: “Bizleri onurlandırmışlardır” 

Ali İnci ise sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımında; “Partimizin Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Ali İhsan Yavuz ile 22.- 23. – 24. Dönem Sakarya Milletvekili, Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcımız Sayın Hasan Ali Çelik; ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırmıştır. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Melis Belinay ÖZERİ / LC Haber Ajansı – ANKARA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL