Sağlık Spor

Yaşar Zımba; 76 kulüp listesini Ali İhsan Yavuz’a verdi

Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından yapılan nakti yardımlardan yararlanamayan kulüpler için ASKF Başkanı Yaşar Zımba; AK Parti  Yerel Yönetimler Başkan Yardımcı Al İnci ve Türk-İş eski Genel Başkanı Salih Kılıç..

Yaşar Zımba; 76 kulüp listesini Ali İhsan Yavuz’a verdi
Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından yapılan nakti yardımlardan yararlanamayan kulüpler için ASKF Başkanı Yaşar Zımba; AK Parti  Yerel Yönetimler Başkan Yardımcı Al İnci ve Türk-İş eski Genel Başkanı Salih Kılıç ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’u AK parti genel merkezindeki çalışma ofisinde ziyaret ederek, önemli bir görüşme gerçekleş görüştü.
Başkan Yaşar Zımba, yardım alamayan kulüplerin durumlarını Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’a anlattı ve yardım alması gereken 76 kulüp listesini teslim etti. Listeyi inceleyen Sn Ali ihsan Yavuz, hemen Gençlik ve spor bakanlığı ile gerekli görüşmeleri yaptı ve en kısa zamanda yardım alamayan kulüplerin yardımları gelecek müjdesini verdi.  ASKF Başkanı Yaşar Zımba “Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından yapılan nakdi yardımlardan, elimizde olmayan nedenlerden dolayı 76 Futbol kulüplerimiz istenilen şekilde yararlanamamıştı. Ankara’da, AK Parti genel başkan yardımcısı Sn Ali İhsan Yavuz ile görüştük ve hemen bakanlığı arayarak gerekli talimatları verdi. Genel Başkan yardımcımız girişimleri ile İnşaAllah yardım alamayan kulüplerimizde en kısa zamanda nakti yardımlarını alacak. Bu yardımlar, bu Pandemi döneminde kulüplerimize Can suyu olacak. Genel başkan yardımcımıza kulüplerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL