Spor

Vekil Atabek; boks yaptı…

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek; Adapazarı Belediyesi Spor Kulübü sporcularından Sakarya’nın ilk ve tek Avrupa Boks Şampiyonu Ece Asude Ediz ile Atatürk Spor Salonu’nda Milli antrenör Muhammet Ali..

Vekil Atabek; boks yaptı…

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek; Adapazarı Belediyesi Spor Kulübü sporcularından Sakarya’nın ilk ve tek Avrupa Boks Şampiyonu Ece Asude Ediz ile Atatürk Spor Salonu’nda Milli antrenör Muhammet Ali Keskin nezaretinde boks maçı yaptı.

Şampiyonun hazırlıklarını yerel ve ulusal medyadan takip ettiğini dile getiren Vekil Atabek, Avrupa Boks Şampiyonu Ece Asude Ediz ile gerçekleştirdiği maç ile adeta meydan okudu. Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek; Milli Takım Antrenörü Muhammet Ali Keskin’den kısa bir teknik ve taktik aldıktan sonra, eldivenleri takıp şampiyonun karşısına çıktı ve bir rauntluk maç yaptı. Dünya Boks Şampiyona’sına hazırlanan Ece Asude Ediz ve hocası ile kısa bir sohbet eden Atabek; Sakarya’nın ilk ve tek Avrupa boks şampiyonu Ediz ve Milli takım Antrenörü Muhammet Ali Keskin’e başarılarının devamını dilerken, Ece Asude Ediz’den dünya şampiyonluğu beklediğini ifade etti. Milli sporcu Ediz ve boks Milli takım Antrenörü Keskin, Milletvekili Atabek’e, kendilerini ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduklarını dile getirirken, Atabek’e, boks eldiveni hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL