Siyaset

Vatan Partisi’nden İzmit Kaymakamı’na ziyaret

Vatan Partisi Kocaeli İl Örgütü, İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir’i makamında ziyaret etti. Salgın koşulları nedeniyle ara vermek zorunda kaldıkları protokol ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan,..

Vatan Partisi’nden İzmit Kaymakamı’na ziyaret

Vatan Partisi Kocaeli İl Örgütü, İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir’i makamında ziyaret etti.

Salgın koşulları nedeniyle ara vermek zorunda kaldıkları protokol ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan, kendilerini yoğun çalışma ortamında kabul ettikleri için İzmit Kaymakamı Cinbir’e teşekkürlerini iletti. Arslan yaptığı konuşmasında, il ve ilçe örgütlerinin İzmit Kaymaklığı ile sürdürdükleri resmi işlemlerinde ve görüş alışverişinde gösterilen ilgiden duydukları memnuniyete vurgu yaptı.
İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir de; “Kaymakamlık olarak tüm vatandaşlarımıza, kurum ve kuruluşlara, siyasi partilere, sivil toplum örgütlerine vb. yaklaşımımız devletimizin sıcak, pozitif ve eşit bakışı doğrultusundadır” dedi. Vatan Partisi İl Başkanı Yalçın Arslan görüşme sonunda Kaymakam Cinbir’e, Mavi Vatan tablosu ile Genel Başkan Dr. Doğu Perinçek’in Üretim Devrimi adlı kitabını ve partisinin çalışmalarını içeren bir dosyayı takdim etti. İl Başkanı Arslan’a ziyaretlerinde, İl Sekreteri Sebahat Cicioğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Nazmi Damarlı eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL