Spor

Vanspor’lu Öğünmez’den Ajansı’mıza ziyaret

Önceki gün 2 Lig Kırmızı Gruptaki rakibi Sakaryaspor ile oynadığı futbol karşılaşması için Sakarya’ya gelen Vanspor Futbol Kulubü Yöneticisi Mehmet Selim Öğünmez; LC Haber Ajansı‘mızı ziyaret etti. Ajans’ta sohbet ettiler..

Vanspor’lu Öğünmez’den Ajansı’mıza ziyaret

Önceki gün 2 Lig Kırmızı Gruptaki rakibi Sakaryaspor ile oynadığı futbol karşılaşması için Sakarya’ya gelen Vanspor Futbol Kulubü Yöneticisi Mehmet Selim Öğünmez; LC Haber Ajansı‘mızı ziyaret etti.

Ajans’ta sohbet ettiler
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Ömer Turan ve SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan’ın misafiri olarak birlikte LC Haber Ajansı’mızı ziyaret eden Vanspor Futbol Kulubü Yöneticisi Mehmet Selim Öğünmez; Ajans Başkanımız Levent Candan’a “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu. Ziyarette; Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi olan LC Haber Ajansı’ mızın Kurumsal Başkanı Akif Yener’ de hazır bulundu.

Sakaryaspor Forması ve Albümü hediye ettiler
LC Haber Ajansı ziyaretinde Ulaşım Dairesi Başkanı Ömer Turan ile SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Önder Karan; Vanspor Futbol Kulubü Yöneticisi Mehmet Selim Öğünmez’e ziyaret anısına Van’ın plakası olan 65 numaralı üzerinde M. Selim Öğünmez yazılı Yeşil Siyah Sakaryaspor orijinal forması hediye ederken, Sakaryalı Sanatçı Akif Yener’de imzalı single albümünü hediye etti.

ÖĞÜNMEZ: “Sakarya’da sizi tanımaktan onur duydum”
Sakarya’da olmaktan ve güzel insanlar tanımaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vanspor’lu Öğünmez; “Kardeş takımımız Sakaryaspor ile karşılaşmamız için geldiğimiz Sakarya’da sıcak bir ilgi ile karşılaştık. Bizi bu gece ağırlayan ve kendilerini tanımaktan onur duyduğum Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Sayın Ömer Turan Bey’e, SASKİ Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Önder Karan Bey’e, LC Haber Ajansı Başkanı Sayın Levent Candan Bey’e, Sakaryaspor’un sevilen ismi Sayın Sait Karan Bey’e, Kemençe Sanatçısı Hasan Kılıç Bey’e ve Sakaryaspor 50. Yıl Marşı Bestekarı olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mehteran Şefi Sayın Akif Yener Bey’e çok teşekkür ederim. Bizde buradaki siz değerli dostlarımızı da her zaman Van’ımıza bekleriz” diyerek, duygularını dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL