Asayiş

Vali Kaldırım Geyve’de meydana gelen kaza yerinde incelemelerde bulundu

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım; Geyve ilçesinde devam eden karla mücadele çalışmalarını denetledikten sonra Sakarya’ya dönüş yolunda trafiğin kilitlenmesine yol açan ve iki aracın karıştığı kaza yerinde incelemelerde bulundu. Yetkililerden..

Vali Kaldırım Geyve’de meydana gelen kaza yerinde incelemelerde bulundu

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım; Geyve ilçesinde devam eden karla mücadele çalışmalarını denetledikten sonra Sakarya’ya dönüş yolunda trafiğin kilitlenmesine yol açan ve iki aracın karıştığı kaza yerinde incelemelerde bulundu.

Yetkililerden bilgiler aldı
Sakarya-Bilecik D-650 Karayolu Geyve ilçesi Doğançay Mevkiinde iki tırın çarpışması sonucu meydana gelen kaza yerinde duran Vali Çetin Oktay Kaldırım; kazaya karışan araçlarda ve olay yerindeki son durumu yerinde incelerken yetkililerden yaralıların sağlık durumu ve yol açma çalışmaları hakkında da bilgiler aldı.

Bekleyen sürücülere kumanya dağıttı
Yolun açılmasını bekleyen sürücülere uyarılarda bulunan ve hayırlı yolculuklar temennisini ileten Vali Kaldırım, sürücülere ve araçlarda bekleyen vatandaşlara kumanya ve battaniye dağıttı.

Tüm birimler ve ekipler sahada
Ülkemizi etkisi altına alan ve İlimizde de kendisini büyük ölçüde hissettiren soğuk ve yağışlı havanın olumsuzlukları da beraberinde getirdiğini, Sakarya’da uzun zamandan beri ilk defa böyle yoğun bir yağışın meydana geldiğini belirterek zorunlu olmadıkça bugünlerde yolculuk yapılmamasını, zorunlu olanların da çok daha dikkatli olması gerektiğine dikkat çeken Vali Kaldırım, karla mücadele çalışmaları ve yol açma çalışmaları kapsamında tüm İlçe Kaymakamlarının, tüm Belediye Başkanlarının, Karayolları, AFAD, Kızılay gibi tüm birimlerin ve ekiplerin her an sahada olduğunu, herkesin bugünlerde büyük bir özveriyle çalıştığını ifade etti. Bir süre yoldaki çalışmaları inceleyen ve kazadan etkilenenlere geçmiş olsun temennisinde bulunan Vali Çetin Oktay Kaldırım, yolun açılmasının ardından ekiplere başarılar dileyerek olay yerinden ayrıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL