Teknoloji

UYGUR: “Bilimsel çalışmalara hız vermeliyiz!..”

Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Başkanı Yusuf Uygur; beraberindeki Organizasyon Kurul Başkanı ve aynı zamanda Mesnet Enerji  Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akosman ile birlikte Yalova ve Kocaeli İl Başkanlıklarına..

UYGUR: “Bilimsel çalışmalara hız vermeliyiz!..”

Bilim Adamları ve Mucitler Derneği Genel Başkanı Yusuf Uygur; beraberindeki Organizasyon Kurul Başkanı ve aynı zamanda Mesnet Enerji  Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akosman ile birlikte Yalova ve Kocaeli İl Başkanlıklarına bir takım ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretlerde Bilim Adamları ve Mucitler Derneği’nin çalışma ve faliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını kaydeden Uygur, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Bağlı bulundukları iller de insanlarımızın olması ve gelecek ile ilgili projeleri hayata geçirmeleri gücümüze güç katıyor. Bu şekilde olan insanlarımızın sayıca daha fazla olması için işbirliği yapıyor ve elimizden geldiğince de destek olmayı sürdüyoruz. Varlığı ile ülkemize değer katan insanlar var, onlara teşekkürü bir borç biliyoruz. Bilim bir ülkenin ihtiyacı değil, olmazsa olmazı, zorunluluğudur” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL