Kültür-Sanat

“Uyandığımda Sesim Yoktu” dijital platformda

“Uyandığımda Sesim Yoktu” oyunu dijital platformda seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor… Daha önce pandemi nedeniyle çalısamayan tiyatrocu kardeşlerimizden bahsetmiştik. Şimdi tavsiye edeceğim oyun; ‘Bu Yapım‘ın üstlendiği ve usta yönetmen Tamer Levent rejisiyle..

“Uyandığımda Sesim Yoktu” dijital platformda

Uyandığımda Sesim Yoktu” oyunu dijital platformda seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor…

Daha önce pandemi nedeniyle çalısamayan tiyatrocu kardeşlerimizden bahsetmiştik. Şimdi tavsiye edeceğim oyun; ‘Bu Yapım‘ın üstlendiği ve usta yönetmen Tamer Levent rejisiyle seyirci karşısına çıkan Burcu Görek ve Dilşad Çelebi‘nin üstün performanslarıyla hayat bulan “Uyandığımda Sesim Yoktu.
Uyandığımda Sesim Yoktu, açık bir şekilde baskı gören, örtülü bir baskının içinde kendini bulan, yaşadığı bir çok korku ve toplumun ona dayattıklarından dolayı kendini ifade edemeyen, sesleri kısılmış, hırpalanmış, hatta canice öldürülmüş kadınların hakları için yazılmış bir başkaldırı oyunudur. Onlar seyircilerini çok özlediler ve dijital platformda buluşmaya karar verdiler.
14 Mayıs Cuma 21.00’den 15 Mayıs Cumartesi 23.59’a kadar oyun seyretix.com’da olacak!

Biletler biletix’te
Bilet almak için: htps://www.biletix.com/etkinlik/OBPO1/TURKİYE/tr. Bu muhteşem performansı izlemenizi tavsiye ederim. Ne diyor du Gazi Mustafa Kemal:’Sanattan mahrum bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir. Bir oyun öncesi dostlarla buluşmayı, selam veren oyuncuları ayakta alkışlamayı çok özledik. Kalın sağlıcakla…

Oktay UZUN / LC Haber Ajansı / İstanbul

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL