Güncel

ÜTİK iftarda buluştu

Üretim ve Ticaret Kurulu, iftar yemeğinde bir araya geldi. Sakarya’nın alanında en etkin sivil toplum kuruluşu olan Üretim ve Ticaret Kurulu (ÜTİK) iftar yemeğinde buluştu. Hanedan Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine..

ÜTİK iftarda buluştu

Üretim ve Ticaret Kurulu, iftar yemeğinde bir araya geldi.

Sakarya’nın alanında en etkin sivil toplum kuruluşu olan Üretim ve Ticaret Kurulu (ÜTİK) iftar yemeğinde buluştu. Hanedan Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine ÜTİK Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Pınar’ın yanı sıra, Yönetim Kurulu, üyeler ve birçok sektörden iş insanı katıldı. Geniş katılımla gerçekleşen iftar yemeğinin ardından sektör temsilcileri üretim ve ticaret ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Ramazan’ın bereketini yaşıyoruz 

İftar yemeğinde konuşan ÜTİK Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Pınar, “Şehrimizde en etkili ekonomi tabanlı sivil toplum kuruluşu olan ÜTİK, gün geçtikçe bünyesine yeni iş insanı üyeler kazandırmaya devam ediyor. Gerçekleştirdiğimiz rutin toplantımızı Ramazan ayı dolayısıyla iftar şeklinde programladık. Mübarek Ramazan Ayının hepimize hayırlar getirmesini temenni eder, işlerinizde bol kazançlar dilerim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL