Magazin

Ünlü sanatçı Recebim ve Ali Çevik; Çetin Uzun’a misafir oldu

Karadenizli Besteci, söz yazarı ve ünlü sanatçı Recebim; uzun yıllardan beri İzmit fuar içinde Karadeniz Müziği’nin nabzını tutan ve birçok ünlü sanatçıyı mekânında konuk eden eski ismiyle ‘Dostlar Kadırga’ yeni..

Karadenizli Besteci, söz yazarı ve ünlü sanatçı Recebim; uzun yıllardan beri İzmit fuar içinde Karadeniz Müziği’nin nabzını tutan ve birçok ünlü sanatçıyı mekânında konuk eden eski ismiyle ‘Dostlar Kadırga’ yeni ismi ve konseptiyle Black Sea Kafe Resturant olan ünlü isim Ali Çevik ile birlikte Düzce’nin sevilen esnaf ve simalarından Çetin Uzun’un evine misafir oldu.

Duruşu, çalışkanlığı ve örnek misafirperverliği ile Hendek ilçesi ve Düzce’nin tanınmış ve sevilen simalarından, Karadeniz Sanatçıların sevdiği isimlerden MHP Düzce İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Düzce Huzur Otomotiv Ustası Çetin Uzun; Gümüşova Çamlı Evler sitesindeki evinde bu sefer Ünlü sanatçı Recebim ile Black Sea Kafe Sahibi Ali Çevik’i ağırladı. Ünlü sanatçı Recebim ve ünlü İşletmeci Ali Çevik’in akşam saatlerinde gerçekleşen sürpriz ziyaretiyle çok mutlu olduğunu ifade eden LC Haber Ajansı Düzce Temsilcisi ve www.lchaberajansi.com ile www.sakaryadanhaber.com İnternet Haber Siteleri Köşe Yazarı olan Çetin Uzun; kendilerine çok teşekkür etti. Sanatçı Recebim ve İşletmeci Ali Çevik ise; örnek misafirperverliğinden dolayı Çetin Uzun’a teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL