Spor

Uğur Akkuş, söz verdiği gibi 160 bin adet Sakaryaspor maskesini dağıttı

Kısa sürede Sakaryalıların gönlünde taht kuran Sakaryaspor Başkan adayı Uğur Akkuş; Sakarya’da her ilçeye 10 bin adet olmak üzere daha önce duyurduğu gibi 160 bin adet daha Sakaryaspor maskesine ilçe..

Uğur Akkuş, söz verdiği gibi 160 bin adet Sakaryaspor maskesini dağıttı

Kısa sürede Sakaryalıların gönlünde taht kuran Sakaryaspor Başkan adayı Uğur Akkuş; Sakarya’da her ilçeye 10 bin adet olmak üzere daha önce duyurduğu gibi 160 bin adet daha Sakaryaspor maskesine ilçe ilçe dağıttırdı.

Geçtiğimiz ay sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Elbet bir gün” diyen Sakarya ve Sakaryaspor sevdalısı A&S Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş daha önce de 54 Bin adet maske dağıtmış ve yoğun ilgiden dolayı tekrar 160 Bin maske dağıtmaya karar vermişti. Uğur Akkuş tarafında kurulan yaklaşık elli kişilik ekip; her ilçeye 10 bin adet olmak üzere Sakarya’ya 160 bin adet Yeşil Siyah Sakaryaspor maskesini söz verdiği gibi hafta sonra dağıtımı gerçekleştirdi. Gösterilen yoğun ilgiye teşekkür eden Uğur Akkuş, kendisine gelen binlerce fotoğraf ve mesajların bir kaçını sosyal medyasından yayınladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL