Spor

Uğur AKKUŞ: “Sakaryaspor’u hak ettiği lige ve başarılara taşımak dileğiyle…”

Sakarya ve Sakaryaspor sevdalısı A&S Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş, “Sakaryaspor’u hak ettiği lige ve başarılara taşımak dileğiyle” diyerek, ay sonunda gerçekleşecek olan kongrede Sakaryaspor Başkanlığına aday olduğu açıkladı…

Uğur AKKUŞ: “Sakaryaspor’u hak ettiği lige ve başarılara taşımak dileğiyle…”

Sakarya ve Sakaryaspor sevdalısı A&S Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş, “Sakaryaspor’u hak ettiği lige ve başarılara taşımak dileğiyle” diyerek, ay sonunda gerçekleşecek olan kongrede Sakaryaspor Başkanlığına aday olduğu açıkladı.

A&S Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş’un Vekili Av. Duygu Ateşoğlu tarafından kamuoyunu duyuru şeklinde yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi: “A&S Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Uğur Akkuş, Sakarya sevdasını tüm kalbinde hissederek, Sakaryaspor’u hak ettiği başarı olan SüperLig şampiyonu yapmak hedefiyle başkan adayı olmuş ancak yaşanan süreçte bir dizi yanlış anlaşılmalar olmuş ve birçok taraftarın desteğine karşılık başkan seçilememiştir. Sakaryaspor’un mevcut durumu yönetim kurulu başkanımız sayın Uğur Akkuş’u gönülden rahatsız etmiştir. Sakaryaspor taraftarının ve Sakaryaspor sevdalılarının tekrar aynı hayal kırıklılıklarını yaşamaması adına Sakaryaspor olağanüstü kongresinde Sakaryaspor başkanlığına adaylığını koymaya karar vermiştir. Tüm başkan adaylarına başarılar diler, Sakaryaspor’u hak ettiği lige ve başarılara taşımak dileğiyle tüm Sakaryaspor sevdalılarına sevgilerimizi sunarız. Formanın asıl sahibi Sakaryaspor taraftarı daha fazla üzülmesin, müsterih olsunlar. Sakarya Anadolu’nun temel taşıdır ve hak ettiği başarılara sayın Uğur Akkuş başkanlığında en kısa zamanda ulaşacaktır. Saygılarımızla…”

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL