SonDakika Spor

Uğur AKKUŞ: “Kongreye kadar mevcut yönetimi sonuna kadar destekliyoruz”

Sakarya sevdalısı, Sakaryaspor Kulüp Başkan Adayı A&S Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş; son dakika olarak, medya mensuplarına servis ettiği mesajında “Sakaryasporumuz için başkan adayı olarak Uğur Akkuş ve..

Uğur AKKUŞ: “Kongreye kadar mevcut yönetimi sonuna kadar destekliyoruz”

Sakarya sevdalısı, Sakaryaspor Kulüp Başkan Adayı A&S Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş; son dakika olarak, medya mensuplarına servis ettiği mesajında “Sakaryasporumuz için başkan adayı olarak Uğur Akkuş ve ekibim kongreye kadar mevcut yönetimi sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

Sakaryaspor Başkan Adayı Uğur Akkuş, mesajında şu sözlere yer verdi: “Değerli Basın Mensuplarının dikkatine; Değerli Sakaryasporumuz için başkan adayı olarak Uğur Akkuş ve ekibim kongreye kadar mevcut yönetimi sonuna kadar destekliyoruz. Eğer mevcut yönetimden Sakaryaspor’un menfaati için bir talepte bulunulursa her türlü maddi ve manevi yardıma hazırız. Kongreye kadar ki süreçte Sakaryaspor Kulüp Başkanımız Sayın Cevat Ekşi ile mevcut yönetimi, Sakarya Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce ve şehrin önde gelenleriyle istişare etmeden bir hareketin içinde olmayacağımızı kamoyuna bildiririz. Saygılarımla…”

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL