Güncel

Uğur Akkuş; 54000 maskeyi dağıttı.

Sakaryaspor Başkan Adayı, Sakarya ve Sakaryaspor sevdalısı A&S Holding Yönetim Kurulu başkanı Uğur Akkuş’un Sakaryaspor kongresinde söz verdiği Uğur Akkuş’tan sevgiler” yazılı Sakaryaspor tasarımlı 54 bin adet maske, bugün Cuma..

Uğur Akkuş; 54000 maskeyi dağıttı.

Sakaryaspor Başkan Adayı, Sakarya ve Sakaryaspor sevdalısı A&S Holding Yönetim Kurulu başkanı Uğur Akkuş’un Sakaryaspor kongresinde söz verdiği Uğur Akkuş’tan sevgiler” yazılı Sakaryaspor tasarımlı 54 bin adet maske, bugün Cuma Namazı sonrasında Orhan Cami ve Ağa Cami önünde tüm vatandaşlara ve esnaflara ücretsiz olarak dağıtıldı.

Bir çok vatandaş maskeleri almak için uzun kuyruklar oluştururken adeta izdiham yaşandı.
“Bu sevda bitmez Ölümüne Sakaryaspor”, diyen Uğur Akkuş’un yeğenleri Ali ve Emre Akkuş aracılığıyla dağıtılan maskeleri alan vatandaşlar hemen yüzündeki maskeyi Yeşil siyahlı maske ile değiştirdi. Ayrıca Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Genel Başkan Vekili İbrahim İşçi ve Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Zehra Toy’da aldığı maskeleri Çay bahçesi ve etrafında bulunan tekerlekli sandalyeli vatandaşlara Uğur Akkuş’un selamı ile dağıttı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL