Güncel

UGC‘den, TGS‘ye ziyaret

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Merkezi UGC tarafından Türkiye Gazeteciler Sendikası TGS‘ye ziyarette bulunuldu. Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz, Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Aydın, üyelerimizden Halil Azizoğlu‘ nu Türkiye..

UGC‘den, TGS‘ye ziyaret

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Merkezi UGC tarafından Türkiye Gazeteciler Sendikası TGS‘ye ziyarette bulunuldu.

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz, Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Aydın, üyelerimizden Halil Azizoğlu‘ nu Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş karşıladı. Ziyarette, Türk basını ve sorunları, dezenformasyon yasası ve 29.maddesi, internet haber sitelerinin resmi ilan alımları gibi bir çok konular görüşüldü. Çok sıcak ve samimi geçen ziyaret sonrasında açıklama yapan Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Ahmet Öz; “Güzel ev sahipliğinden dolayı Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanımız Gökhan Durmuş ve yönetimi ile ekibine çok teşekkür ederiz.” İfadeleri yer aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL