Spor

TVF Kadınlar 1. Ligi 2022-2023 sezonu başlıyor

Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş, “2022-2023 Sezonunun Fair-Play çerçevesinde, seyir zevkinin yüksek olduğu rekabetin saha içerisinde kalarak, kazasız belasız sakatlıksız bir sezon geçirmeyi temenni ediyoruz” dedi. TVF Kadınlar..

TVF Kadınlar 1. Ligi 2022-2023 sezonu başlıyor

Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş, “2022-2023 Sezonunun Fair-Play çerçevesinde, seyir zevkinin yüksek olduğu rekabetin saha içerisinde kalarak, kazasız belasız sakatlıksız bir sezon geçirmeyi temenni ediyoruz” dedi.

TVF Kadınlar 1. Ligi’nde bu hafta sonu itibari ile başlayacak olan 2022-2023 sezonuna yönelik açıklamada bulunan  Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş; “Öncelikle bu takımın mimarı her zaman yanında olan dostum abim sporun ve sporcunun dostu Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanım Ekrem Yüce’ye, Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’a SATSO Başkanım Akgün Altug’a Milletvekilleriniz Çiğdem Erdoğan Atabek, Engin Özkoç’a Belediye Başkanı dostlarım İsmail Gündoğdu,Fevzi Kılıç, Mutlu Işıksu, İsmail Karakullukçu, Güven Övün, Özcan Özen, Turgut Babaoğlu, Murat Kefli, Ahmet Acar, Koray Oktay Öze’e yönetim kurulu arkadaslarıma şükranlarımı sunarım. Sakarya Voleybol olarak aralıksız sürdürdüğümüz çalışmalarımız devam ediyor. Teknik ekibimiz ve oyuncularımız ile iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. İnşallah bu çalışmalarımızın mükâfatı, sezon sonunda hedefimiz olan önce play-off ardından Sultanlar Ligi olarak taçlanır. Rekabetin üst seviyede olacağı bu sezon da mücadele eden tüm takımlarımız bir hedef doğrultusunda ilerlerken, temennim 2022-2023 Sezonunun Fair-Play çerçevesinde, seyir zevkinin yüksek olduğu rekabetin saha içerisinde kalarak, kazasız belasız sakatlıksız bir sezon geçirmektir. Tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL