Kültür-Sanat

Türkiye’nin ürünleri Agora’da

Yıllardır Sakarya’da kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora Alışveriş Merkezi, Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Hatay’a memleketin en meşhur lezzetlerini 11 Haziran’da Sakaryalılar ile buluşturuyor. Kültürler, eşsiz yöresel tatlar Agora’da Eğitici, eğlenceli etkinlikler..

Türkiye’nin ürünleri Agora’da

Yıllardır Sakarya’da kaliteli hizmetin öncüsü olan Agora Alışveriş Merkezi, Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Hatay’a memleketin en meşhur lezzetlerini 11 Haziran’da Sakaryalılar ile buluşturuyor.

Kültürler, eşsiz yöresel tatlar Agora’da

Eğitici, eğlenceli etkinlikler ve kazançlı alışverişin yanı sıra sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile Sakaryalıların gönlünde yer edinen Agora Alışveriş Merkezi, bir araya getirdiği çeşitli yöresel lezzetler ile ziyaretçilerini karşılayacak. Cangür Organizasyon iş birliği ile sergilenecek onlarca çeşit yöresel ürün ve el sanatları standı 11 – 26 Haziran tarihlerinde Agora Alışveriş Merkezi’nde Sakaryalıların beğenisine sunulacak. Sucuktan Peynire, Tereyağından Bala, Kuruyemişten Karaduta, Pestilden Zeytine, Zeytinyağından Baharatlara kadar yüzlerce çeşit yöresel ürün 14 gün boyunca ziyaretçilerle buluşacak. Yöresel ürünlerin yanı sıra Kütahya ve Şanlıurfa bölgelerine ait geleneksel el sanatları stantları da bu fuarda yerini alacak ve ziyaretçiler asırlardır süre gelen tarihi dokuyu yakından deneyimleyebilecek. Sakaryalılara güvenli yaşam ve alışveriş alanı sunan Agora Alışveriş, Cangür Organizasyon iş birliğinde gerçekleştirilecek Yöresel Ürünler Fuarı’nda da tüm sosyal mesafa, hijyen kurallarına dikkat edilerek ve tüm ürünlerin gıda sağlık, kalite sertifikalarını bulundurarak hizmet verecek.

Agora’da harcadıkça kazan!

Alışveriş ve eğlence keyfini bir arada sunan Agora Alışveriş Merkezi harcadıkça kazandırmaya devam ediyor. 1 – 30 Haziran tarihleri arasında aynı gün içerisinde 400 TL ve üzeri alışveriş yapan Agora Cardlılar sürpriz hediyelerden birini anında kazanıyor. Yaz alışverişini Agora’dan yapan Agora Cardlılar, Diomand kuaförden Gülaylar Altın’a, oto yıkamadan yemek menülerine ve kozmetikten ev tekstiline kadar onlarca çeşit üründen birinin sahibi oluyor. Afişlerdeki QR kodu okutarak veya kampanya.agoraadapazari.com web sitesinden ilgili formu doldurarak sürpriz hediyelerden birini kazanmak hem temassız hem de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL