SonDakika

Turan Bilim Derneğinden Sofuoğlu’na sert dille kınama…

Turan Bilim Derneği Sakarya İl Başkanı Zeki Feratoğlu; bir Tv programında Sakarya için ağza alınmayacak kelimeler sarf eden Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nu sert bir dille kınadı. Zeki Feratoğlu açıklamasında şu..

Turan Bilim Derneğinden Sofuoğlu’na sert dille kınama…

Turan Bilim Derneği Sakarya İl Başkanı Zeki Feratoğlu; bir Tv programında Sakarya için ağza alınmayacak kelimeler sarf eden Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nu sert bir dille kınadı.

Zeki Feratoğlu açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Turan Bilim Derneği olarak ülkemizin bütün kentleri gibi milli manevi değerlerle bağlı olarak bilinen Sakarya ilimizin üniversitesinde görev yapan Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun bir tv yapmış olduğu açıklamalarından son derece üzülerek, rahatsız olduğumuzu Sakarya kamuoyuna saygı ile duyuyoruz. Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu’nun Sakarya’mızı lekeleyen, Sakarya Üniversitemizde okuyan öğrenci kardeşlerimiz için ağza alınmayacak lafları söylemesi, hiç bir süretle kabullenemez. Kendini bilmez Ebubekir Sofuoğlu’nun açıklamasını sert bir dille kınadığımızı belirterek, kendisi için gerekenin yapılmasını SAÜ yetkililerinin vicdanına bırakıyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL