Genel

TÜMSİAD Teşkilatlanma Çalışmaları devam ediyor

Bölge Koordinatör Şubeleri ve Temsilcilikleri ile yurt sathında 81 ili kapsayan ve yurtdışı çözüm ortaklarından oluşan teşkilat yapısı ve üye işletmeleri ile ülke ekonomisine değer katan TÜMSİAD, Sakarya Şubesi’nde yeni Yönetim Kurulu’nun..

TÜMSİAD Teşkilatlanma Çalışmaları devam ediyor

Bölge Koordinatör Şubeleri ve Temsilcilikleri ile yurt sathında 81 ili kapsayan ve yurtdışı çözüm ortaklarından oluşan teşkilat yapısı ve üye işletmeleri ile ülke ekonomisine değer katan TÜMSİAD, Sakarya Şubesi’nde yeni Yönetim Kurulu’nun seçilmesi ile yeni dönem başladı.

TÜMSİAD ‘da yeni dönem

Yeni Yönetim Kurulu ile birlikte yeni şube binasının da hazırlıklarını sürdüren TÜMSAİD Sakarya Şubesi’ne Genel Başkan Yaşar Doğan, Genel Başkan Vekili Kamil İnce, Teşkilatlanma Kurulu Başkanı Soner Biber, Genel Merkez İcra Kurulu Üyesi Şaban Yener ve Genel Sekreter Yardımcısı Recep Sezer ziyarette bulunarak Yönetim Kurulu ile bir araya geldiler.

Yeni binada incelemelerde bulunan Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri ile de toplantı yaparak, “pandemi süreci ile birlikte değişen ticaret koşullarına hazırlıklı olunması gerektiği, yeni ticaret alanlarının oluşmakta olduğu, ihracatın önemi ve dijitalleşme çalışmaları ile en önemlisi bu yılki faaliyet temamızı oluşturan “Ticaret Ahlakı ve Üreten Türkiye” çerçevesinde birlik ve beraberlik içinde hız kesmeden üretime ve ülkemize değer katmaya çalışmamız gerektiği“ konularını vurguladı.

TÜMSİAD Şubesi Başkanı Rıza Bora yaptığı konuşmada “Tüm çalışma ve faaliyetlerimizi yine birlik ve beraberlik içinde yürüteceğiz. Almış olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Bu sorumluluk bilinci ve manevi değerlerimiz ile beraber çok iyi bir noktaya ulaşacağımıza inanıyorum. İnşallah almış olduğunuz görevimizi yönetim kurundaki arkadaşlarım ve üyelerimizle birlikte en iyi şekilde çalışacağız. Sayın Genel Başkanımızın belirttiği gibi işini en iyi şekilde yapan, örnek olan aldatmayan ve aldanmayan, işini hakkıyla yapan örnek iş insanları topluluğu oluşturmak için çalışıyoruz“ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL