Güncel

TUMBAZ: “Birlikte güzel bayramlar geçirmek için bu bayramı eve sığdıralım”

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz, Ramazan Bayramı için bir kutlama mesajı yayınladı. Tumbaz; açıklamasına şöyle devam etti: “Ülke, millet ve İslam alemi olarak rahmet, mağfiret..

TUMBAZ: “Birlikte güzel bayramlar geçirmek için bu bayramı eve sığdıralım”

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Sakarya Şube Başkanı Engin Tumbaz, Ramazan Bayramı için bir kutlama mesajı yayınladı.

Tumbaz; açıklamasına şöyle devam etti: “Ülke, millet ve İslam alemi olarak rahmet, mağfiret ve arınma mevsimi Ramazan-ı şerifin sonunda yeni bir bayrama daha kavuşmanın hem sevinç hem de burukluğunu yaşıyoruz. Pandemi döneminde her ne kadar akraba ziyaretleri yapamasak’ da evlerimizde ailelerimiz ile örf anane ve kültürlerimizi hatırlayarak bayramımızı idrak etmeliyiz. Ramazan Bayramı arifesinde bulunduğumuz bugünde Kutsal Mabedimiz olan Mescidi Aksa’ya ve Müslüman kardeşlerimize yapılan saldırılar bizleride en acı şekilde yaralamıştır. Kardeşlerimizin acısını ülke olarak yaşıyoruz ve Ramazan bayramının barış ve daha iyi koşullarda karşılanması ümidiyle dua ediyoruz. Âlemlere Rahmet olarak gönderilen Peygamberimizin, adalet, iyilik, yardımlaşma, kardeşlik, sevgi ve merhamet mesajının iyi anlaşılması gerekiyor. Bu sebeple sahip olduğumuz nimetlerin ve değerlerin kıymetini bilerek iyilik ve güzellik üretmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Anadolu Aslanları İşadamları Derneğimizin kıymetli üyeleri olmak üzere, iş dünyasının, Sakaryalı hemşerilerimin, aziz milletimizin, İslam âleminin, kardeşlik paydasında buluşan herkesin Ramazan Bayramını en içten duygularla kutlar, bu güzel bayramın hepimize ve tüm İslam Âlemine barış, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini temenni ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL