Güncel

TÜGVA’dan Fidan Dikim Etkinliği

TÜGVA Adapazarı İlçe Teşkilatı Adapazarı – Kaynarca yolu Kuzey Marmara otoyol mevkinde gerçekleştirilen fidan dikim etkinliğine katıldı. Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü nezdinde Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen “Fidan Dikim Etkinliği”ne..

TÜGVA’dan Fidan Dikim Etkinliği

TÜGVA Adapazarı İlçe Teşkilatı Adapazarı – Kaynarca yolu Kuzey Marmara otoyol mevkinde gerçekleştirilen fidan dikim etkinliğine katıldı.

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü nezdinde Adapazarı Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen “Fidan Dikim Etkinliği”ne TÜGVA Adapazarı İlçe Teşkilatı katılım sağladı. TÜGVA Sakarya İl Temsilcisi Murat Selim Deveci “ Teşkilatlarımızın bu tarz etkinliklerini her zaman destekliyoruz. Daha yeşil bir dünya, daha yeşil bir gelecek için herkes elinden geleni yapmalı” dedi.

“Fidanlar ile Birlikte Yeni Bir Nesil Yetişiyor” 

Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğü’nün düzenlediği etkinliğe ortak olduklarını ifade eden TÜGVA Adapazarı İlçe Temsilcisi Sait Dursun “ Fidanlar ağaca dönüşüne kadar yeni bir nesil yetişiyor. Dünya’yı, şehrimizi daha yeşil bir yer haline getirmek elimizde” diye konuştu.

Fidanların toprakla buluşturulmasının ve can sularının verilmesinin ardından etkinliğe katılanlar hatıra fotoğrafı çekildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL