Güncel Teknoloji

TÜBİTAK’tan Sakaryalı öğrencilere iki ödül birden

Bu yıl 52.si düzenlenen TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması‘nda Karasu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi öğrencileri büyük bir başarıya imza atarak sosyoloji alanındaki projeleriyle Türkiye ikinciliği, tarih alanındaki projeleriyle de..

TÜBİTAK’tan Sakaryalı öğrencilere iki ödül birden
Bu yıl 52.si düzenlenen TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması‘nda Karasu Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz Anadolu Lisesi öğrencileri büyük bir başarıya imza atarak sosyoloji alanındaki projeleriyle Türkiye ikinciliği, tarih alanındaki projeleriyle de Türkiye üçüncülüğü ödülünü kazandılar.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla Ankara’da ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen törende öğrencilerimize ödüllerini Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili ve TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal verdi.
Eğitim öğretimdeki çalışmalarını Bilmekten Yapabilmeye Adım Adım Eğitimde Dönüşüm Süreci kapsamında “Akademik becerileri ve ahlak değerleri ile dünya vatandaşı… ÇİFT KANATLI ÇOCUKLAR” temasına uygun olarak yürüten okullarımızda çocuklarımızın sosyal alanlarda elde ettiği başarılar büyük takdir topluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL