Güncel

TÜBİFED’den 23 Nisan mesajı

Merkezi İstanbul’da olan Türkiye Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu (TÜBİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Kırık,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. TÜBİFED Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Kırık mesajında şu..

TÜBİFED’den 23 Nisan mesajı

Merkezi İstanbul’da olan Türkiye Bilişim Sektörü Dernekleri Federasyonu (TÜBİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Kırık,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

TÜBİFED Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Kırık mesajında şu ifadelere yer verdi.

Kayıtsız, şartsız milletin olan egemenliğimizin simgesi TBMM’nin 102’inci yaşı ve bu egemenliğin güvencesi çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve milli mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

23 Nisan 1920, ulus olma yolunda uzun yıllar mücadele etmiş, tam bağımsızlık için büyük bedeller ödemiş kahraman milletimizin gurur günüdür. 102 yıl önce 23 Nisan günü Türk milletinin iradesini temsil eden Meclis açıldı, özgürlüğün, eşitliğin ve adaletin dayanağı olan ulusal egemenlik ilan edildi. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu tarihi günü ülkemizin geleceği ve aydınlık yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza hediye etmiştir. İşte bu önemli gün dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk bayram olma özelliğine sahiptir. Ne mutlu ki rengarenk çocuklarımız kendilerine armağan edilen günün kıymetini bilerek, bu armağanı tüm dünya çocuklarıyla paylaşma inceliğini de göstermişlerdir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL