Foto Galeri Magazin

Toraman ve Zaryanoshka Dünya evine girdi

LC Haber Ajansı Avrupa Temsilcimiz Sedat Toraman, Doktor Ailenin Doktor kızı Ukraynalı güzeller güzeli Zaryanoshka ile dünya evine girdi. Dilek Binay/LC Haber Özel  Almanya ST-Bau İnşaat ve Türkiye ST-Bau araç..

Toraman ve Zaryanoshka Dünya evine girdi

LC Haber Ajansı Avrupa Temsilcimiz Sedat Toraman, Doktor Ailenin Doktor kızı Ukraynalı güzeller güzeli Zaryanoshka ile dünya evine girdi.

Dilek Binay/LC Haber Özel 

Almanya ST-Bau İnşaat ve Türkiye ST-Bau araç kiralama & inşaat şirketlerinin kurucusu, Geyik Restaurant işletme sahibi, Gebze T.E.M.O.K Körük (Tren, Uçak, Metrobüs) şirketlerinin sahibi, Ak Parti gençlik kolları üyesi ve Ajansımız LC Haber Ajansı Avrupa Temsilcisi, Meliha & Nihat Toraman çiftinin yakışıklı oğulları Sedat ve Anna & Viktor Losınskaya çiftinin güzeller güzeli kızları Zaryanoshka ,  Ukrayna’nın ünlü mekânlarından ‘’mykolaiv restaurant le roi prospect centralniy gerçekleşen düğün töreni ile evlendi. Kıyılan resmi nikâh ardından davetliler düğün için otele geçiş yaptı.

Türkiye’den geniş katılım

Ukrayna’da gerçekleştirilen düğün törenine Türkiye’den; LC Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Levent Candan, Gebze TEMOK Körük (Tren, Uçak, Metrobüs) Şirketlerinin Genel Müdürü Recep Çalışkan, Skosa Servis sahibi Osman Yemenici ve eşi Seda Yemenici, TEMOK Türkiye Genel Müdürü Barış Kaan Çalışaneller, ST-Bau Şirketleri Mali Müşaviri Hamdullah Can katılırken, Almanya’dan şirket ortağı Patrik Paszkowskı katılım sağladı.

Damat Sedat Toraman’ın Ananesi Sveta Vlasova, kızkardeşi Zlata Losinskiy, Gelin Zaryanoshka’nın annesi Anna ve babası Viktor  Losınskaya’nın ev sahipliğinde bir hafta geçiren davetliler en iyi şekilde ağırlandı.  Düğün öncesi Gebze TEMOK Körük (Tren, Uçak, Metrobüs) Şirketlerinin Genel Müdürü Recep Çalışkan’a doğum günü sürprizi organize edildi.

Ukrayna Geleneklerine uygun düğün

Düğün Ukrayna Geleneklerine uygun bir şekilde yapıldı. Gelin ve Damat evlilik yemini ardından yere serilen bir havlu üzerine ilk adımı attılar.

Yarışmalar yapıldı

Sade ve şık bir konseptle düzenlenen düğün töreninde eğlencelerin de ardı arkası kesilmedi. Düğün töreninde çeşitli yarışmalar ile hoş vakit geçirilirken renkli görüntüler yaşandı. Damat Sedat Toraman ve Gelin Zaryanoshka’nın arkadaşları çeşitli yarışmalar yaptı. Yarışma sonunda hediyeler verildi. Böyle bir düğün görmedim ifadelerini kullanan Toraman, eşi malaya ile davetlilere katılım sağladıkları için teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL