Güncel

TOK: “Şehidimiz, vatan ve millet sevdasıyla birçok başarıya imza atmıştır”

Sakarya Gümüşhane Bayburtlular Derneği Başkanı Adem TOK; Şehit Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar OKKAN’ın Şehit edilmesinin 20. Yıl dönümü nedeni ile bir anma mesajı yayınladı. Tok, mesajında Okkan’ın Türkiye’nin yetiştirdiği..

TOK: “Şehidimiz, vatan ve millet sevdasıyla birçok başarıya imza atmıştır”

Sakarya Gümüşhane Bayburtlular Derneği Başkanı Adem TOK; Şehit Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar OKKAN’ın Şehit edilmesinin 20. Yıl dönümü nedeni ile bir anma mesajı yayınladı.

Tok, mesajında Okkan’ın Türkiye’nin yetiştirdiği örnek bir değer olduğunu belirtti. Okkan’ın vatan ve millet sevdasıyla birçok başarıya imza attığını aktaran Tok şunları kaydetti: “Suikast sonucunda yaşamını yitiren Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan, başarılı meslek yaşamıyla örnek olan ülkemizin yetiştirdiği önemli bir değerdi. Vatan ve millet aşkıyla yürüttüğü mesleğinde pek çok başarıya imza atan Gaffar Okkan, görev yaptığı her yerde halkın gönlünde taht kurmuştu. Ülkemizin güvenliğini tehdit eden terör örgütlerine karşı başarılı operasyonlar yürüten Gaffar Okkan, birlik ve beraberliğimizi hedef alan hainler tarafından şehit edildi. Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ a suikast düzenleyen karanlık güçlerin ülkemizin bütünlüğünü, milletimizin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik her türlü eylemleri sonuçsuz kalacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ ı, şehit edilişinin 20. yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL