Ekonomi Kültür-Sanat

TOK: “2021 yılında bunun karşılığını göreceğimize inanıyoruz”

Ülke olarak sağlık sorunları ve deprem afetleri yaşadığımız kötü bir yılı geride bıraktığımız ifade eden Başkan Adem Tok; her şeye ve özellikle pandemi dolayısıyla yaşanan tüm olumsuz şart ve durumlara..

TOK: “2021 yılında bunun karşılığını göreceğimize inanıyoruz”

Ülke olarak sağlık sorunları ve deprem afetleri yaşadığımız kötü bir yılı geride bıraktığımız ifade eden Başkan Adem Tok; her şeye ve özellikle pandemi dolayısıyla yaşanan tüm olumsuz şart ve durumlara rağmen bir çok alanda verim sağladıkları bir yıl olduğunu belirtti.

2021 yılının proje yılı olacağını ve bundan dolayı da çok umutlu olduklarını kaydeden Sakarya Gümüşhane Bayburtlular (SAGÜMBAY) Dernek Başkanı Adem Tok, yeni yıl için mesajında şu ifadelere yer verdi: “2020 yılını geride bıraktığımız şu günlerde 2021 yılını karşılamanın tatlı heyecanını yaşıyoruz. Yeni yılda başta tüm kamu kurum ve kuruluşları olmak üzere yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve halkımızla el ele vererek şehrimizin kalkınması için azami gayret sarf edeceğiz. Ülke olarak huzurlu bir yıl yaşayabilmek adına, ekonomimizin olumlu yönde hızla artış göstermeye devam edeceğine ve 2021 yılında bunun karşılığını göreceğimize inanıyoruz. Şehrimizin sosyal, ekonomik, kültürel ve eğitim alanında ihtiyaç duyduğu gelişime kavuşabilmesi için yeni bir enerji ile çok daha büyük projelerin hayata geçirileceği bir yıl olmasını ümit ediyorum. Vatandaşlarımıza sunulacak yeni hizmetlerimizi hızlı, verimli ve kaliteli bir biçimde sunulabilmesi için, derneğimize bağlı tüm üyelerimiz ile birlikte sürdüreceğimiz çalışmaları 2021 yılında da birlik, beraberlik, dayanışma ve ahenkle devam ettirmenin gayretinde olacağız. Bu duygu ve düşüncelerimle yeni yıla girerken, sevgi, kardeşlik, dayanışma ve hoşgörü duygularının hâkim olduğu bir dünyada, yeni yılın ülkemize ve tüm insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesi dileğiyle hemşehrilerimizin ve vatandaşlarımızın yeni yıllarını kutluyor, birlikte sağlıklı ve başarı dolu bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL