Eğitim

TOBB; Mustafa Çaylak ile devam

Kısa adı TOBB olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Serdivan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği’nin Yönetim ve Denetim Kurulu seçimi gerçekleşti. Üyelerinin güven oyunu Alan mevcut başkan..

TOBB; Mustafa Çaylak ile devam

Kısa adı TOBB olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Serdivan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği’nin Yönetim ve Denetim Kurulu seçimi gerçekleşti. Üyelerinin güven oyunu Alan mevcut başkan Mustafa Çaylak; tekrardan TOBB Serdivan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği’nin Başkanlığına seçildi.

Görevi boyunca Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte bir çok sosyal faaliyetlerde bulunan, Ramazan de Pandemi süresince maddi durumu iyi olmayan ailelere çeşitli yardımlarda bulunan Mustafa Çaylak; tekrar başkanlığa seçilmesiyle büyük sevinç yaşandı.
Genel Kurul sonrasında Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin Görev dağılımı şöyle oluştu:

Okul Aile Birliği Başkanı: Mustafa Çaylak, Başkan Yardımcısı: Gülşah Özbek, Muhasip: Safiye Güzel, Katip: Ayşegül Peksöz, Asil Üye: Sadiye Varol.
Yedek Üyeler: Melek Er, Ayşe Polat, Nagihan Saraç, Rükiye Özdemir, Eser Tuzla.
Denetleme Kurulu Başkanı: Leman Çetin, Denetleme Kurulu Başkan Vekili Erol Varol, Asil Öğretmen Üyeler: Engin Kaplan, Ali Arslan.

YORUMLAR (1)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL