Yaşam

TOBB MTL Kız Meslek Lisesi Okul Aile Birliği’nden örnek davranış

Serdivan TOBB MTL Kız Meslek Lisesi’nde öğrenim gören maddi durumu iyi olmayan velilere ve birçok aileye gıda yardımı yapıldı. Koronavirüs salgını ve Pandemi kurallarından dolayı tam kapanma ile zor günler..

TOBB MTL Kız Meslek Lisesi Okul Aile Birliği’nden örnek davranış

Serdivan TOBB MTL Kız Meslek Lisesi’nde öğrenim gören maddi durumu iyi olmayan velilere ve birçok aileye gıda yardımı yapıldı.

Koronavirüs salgını ve Pandemi kurallarından dolayı tam kapanma ile zor günler geçiren Sakarya’daki vatandaşlar birbirlerine yardım ederek destek olup zor zamanları birlikte aşmaya çalışırken; bu kapsamda Serdivan TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği de örgütlenerek ihtiyaç sahibi mağdur ailelere yardım seferberliği başlattı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çaylak; “Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz.

Bu mübarek Ramazanı Şerif ayında bir dua almak için bu sene 2’incisini gerçekleştirdiğimiz gıda yardımınındı bizi yalnız bırakmayan en başta her konuda desteğini bizlerden esirgemeyen Sakarya’mızın gururu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fazilet Durmuş hanımefendiye, Bolu Göynük Ekinciler Koyu Muhtarı Sayın Mehmet Bilin beyefendiye, Akyazı’nın yardımsever müteahhitlerinden Sayın Mesut Çelik, Sadullah Çelik ve Yunus Çelik beye, Zengin İnşaat’ın sahibi Sayın Mustafa Zengin beye, Yılmaz Fındık’ın Sahibi Sayın Selahattin Yılmaz beye ve Av. Serdağ Yılmaz hanımefendiye, Akyazı Yağcılar Mahallesi Muhtarı Sayın Ali Öz beye, Yasin Tunç beye, bu hayır işinde beni destekledikleri için teşekkürü bir borç bilirim. Cenab’ı Mevla’m ahirette karsılarına çıkarsın İnşallah. Ülkemizde bu tip yardım yapanların sayısını arttırsın” diyerek duygularını dile getirdi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL