Genel

TKGD ziyaretlerine ve çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Toplumsal Dayanışma Ve Kadın Gelişim Derneği (TKGD);  geçtiğimiz günlerde kendilerine nezaket ziyaretinde bulunan genç ve başarılı kadın girişimci, Serçe Kafesi adlı Kafe’nin sahibi Ayşegül Kaya’ya  iade-i ziyarette bulunup beş çayına..

TKGD ziyaretlerine ve çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Toplumsal Dayanışma Ve Kadın Gelişim Derneği (TKGD);  geçtiğimiz günlerde kendilerine nezaket ziyaretinde bulunan genç ve başarılı kadın girişimci, Serçe Kafesi adlı Kafe’nin sahibi Ayşegül Kaya’ya  iade-i ziyarette bulunup beş çayına konuk oldu. Pazar günü gerçekleşen ziyarette yürütülen projelerin detayları ve önümüzde ki ay için çalışma programı gözden geçirilip Yönetim Kurulu Üyeleri arasında görev paylaşımı yapıldı.

TKGD’YE YENİ KATILIMLAR

TKGD’ye yeni katılımların da gerçekleştiği toplantıda Emrah Kirişçi,  F. Canan Küsmez,  Ersan Küsmez,  Nebiye Güner Gezgin, Bülent Mangıroğlu, Serpil Avucu ve Ayşegül Kaya üye oldular.

Başkan Hülya Lüleci yeni katılan üyeler ile derneklerinin daha da güçlü hale geldiklerini ifade etti.  Lüleci konuşmasının devamında; “Eğitimli kadın eşittir eğitimli toplum” anlayışı ile yola çıktık.  Kadınlara eğitim ve iş istihdamı, hukuksal destek vb. konularda, kadınların hayatlarına dokunmak için çaba ve gayret gösteren ekibimiz ve yeni katılan değerli arkadaşlarımızın desteği bu anlamda çok kıymetli. Birlikten kuvvet doğar ilkesi ile  daha hızlı yol alacağımızı ve daha çok kadının hayatına dokunacağımızı düşünüyorum. TKGD adına kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL