Asayiş Kadın

Yağan ve Yönetimi’nden Fatih Kaya’ya anlamlı ziyaret

Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan; beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ‘Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş Yıldönümü’ dolayısıyla Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya‘yı makamında ziyaret..

Yağan ve Yönetimi’nden Fatih Kaya’ya anlamlı ziyaret

Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan; beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ‘Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş Yıldönümü’ dolayısıyla Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya‘yı makamında ziyaret etti.

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile bir araya gelen TKB Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan, “Emniyet teşkilatının olmadığı bir dünya düşünemiyorum. Bizim için çok önemlisiniz. Sizlerin sayesinde kendimizi güvende hissediyoruz. Gününüz kutlu olsun“ dedi ve kadına karşı şiddet olaylarının son bulması gerektiğini vurguladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ise Sakarya’ya en iyi şekilde hizmet etmenin gayreti içerisinde olduğunu belirterek, TKB’nin çalışmalarında başarılar diledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL