Güncel

Tekin Müzik’ten 23 Nisan’a özel marş

Şehrimizde müzik sektörüne yaptığı yatırımlarla Sakarya ve Doğu Marmara’nın en büyük müzik mağazası ve atölyesine sahip olan Tekin Müzik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel bir marş..

Tekin Müzik’ten 23 Nisan’a özel marş

Şehrimizde müzik sektörüne yaptığı yatırımlarla Sakarya ve Doğu Marmara’nın en büyük müzik mağazası ve atölyesine sahip olan Tekin Müzik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel bir marş besteledi.

Sözleri Tekin Müzik sahibi Mustafa Tekin tarafından yazılan, Bestesi Tekin Müzik Atölyesi sanatçılarından Fatih Şimşek, Düzenleme ve Piyanoda İbrahim Eroğlu, Koro Şefi Mehtap Acar, Bateride Güney Özcan, Gitar ve Bas Orhan Çatak, Video Edit uygulaması Stüdyo Kumsal tarafından gerçekleştirilen 23 Nisan Marşı yayınlandığı YouTube kanalında büyük beğeni görüyor.

Tekin Müzik Atölyesi hocalarının emeğiyle kayda alınan atölye öğrencilerinden oluşan koronun Tekin Müzik Stüdyolarında seslendirdiği 23 Nisan Marşını tüm çocuklarımıza armağan ettiklerini belirten Mustafa Tekin “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hepimizin gururlandığı çok özel bir gün. Bizlere özgür bir ortamda vatan hediye eden Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. Geleceğimizin parlayan yıldızları çocuklarımızın bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Marşı

23 Nisan bayramımız

Coşku sevinç hep bir mutluluk

Ellerimiz havalarda ilim irfan yurdumuzda

Egemenlik bizim ruhumuz

Lay lay lay lay

Lay lay lay lay

Bayraklarımız hep göklerde

Umutlarımız yarınlarda

Tüm dünyaya bir emanet

Biz yarınlara sevgiyle

Atamızdan bize hediye

Lay lay lay lay

Lay lay lay lay

23 Nisan Marşını seslendiren Tekin Müzik Atölyesi Öğrencileri Korosu;

Erdem Kılıçbay, Elif Nil Işık, Malik Ege Çağlar, Beren Kılıçbay, Zehra Eşkin, Mert Mersinoğlu, Melis Konar, Ali Nail Özkaptan, Nevra Uçarsu, Kerem Oğuz, Selin Konar

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL