Siyaset

TDP Lideri Sarıgül’den, Fahri Yıldız’a övgü dolu sözler

Partisinin il teşkilat başkanlarıyla Ankara’da genel merkez de bir araya gelen TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül; partisinin Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız‘a övgüler yağdırarak, “Fahri Yıldız başkanım sana güveniyorum. Sakarya..

TDP Lideri Sarıgül’den, Fahri Yıldız’a övgü dolu sözler

Partisinin il teşkilat başkanlarıyla Ankara’da genel merkez de bir araya gelen TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül; partisinin Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız‘a övgüler yağdırarak, “Fahri Yıldız başkanım sana güveniyorum. Sakarya benim çok önem verdiğim bir şehir, dedi. Türkiye’nin dört bir yanından Ankara’ya gelen partililerle genel merkezde buluşarak adeta gövde gösterisi yapan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül; “Sevgili İl başkanlarım çok büyük bir göreve talip olduk yükümüz ağır görevimiz çetin ama sorumluluklarımızı biliyoruz” dedi.

SARIGÜL: “Sakarya benim için çok önem verdiğim bir şehir”
Salona partisinin Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız ile el ele giren Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül; “Sayın Fahri Yıldız başkanım, tıpkı logomuzdaki gibi kalbimiz Türkiye için atıyor, Sakarya için atıyor” diyerek İl Başkanı Yıldız’a şu sözlerle güç verdi: “Evet, Fahri Yıldız başkanım sana güveniyorum. Sakarya benim için çok önem verdiğim bir şehir, Sakarya’ya ilk 1977 yılında gelmiştim. İktidara hazırlık merkezimizin başına geldiğim gün. Sakarya da senin için kapı kapı dolaşacağım, köy köy dolaşacağım. Sana bütün diyeceğim şu, herkesi kucakla Bismillah de sağı da solu da hiç yorma biz sol parti değiliz biz sağ parti değiliz, herkesi kucaklayacağız. Sen bütün ülkemizi ulaşacaksın. İnşallah orda, orda oturan birisi olarak Milletvekili olacaksın. Parlamentoya geleceksin. Devletin varlığını ve bağımsızlığını korumak üzere parlamento da yemin ederken bende bir abin olarak gururla seni seyredeceğim ve bundan büyük mutluluk duyacağım. Tek ricam şu. Sakarya bayrağına bağlı olan, toprağına bağlı olan inançlarımıza saygı gösteren kim varsa hepsini kucakla, hepsini kucakla çünkü biz biliyorsun sağ elimizle sol elimizi birleştiriyoruz ve diyoruz ki ; bizim partimizin ana ekseni vicdan, ana ekseni merhamet, soruyorlar partimizin ilkeleri ne diye bizim partimizin ilkesi şefkattir, dürüstlüktür ve İnşallah Allah izin verirse toprağına bağlı olan, bayrağına bağlı olan herkesi kucaklamaktır. Sakarya da işte benim aslanım, işte benim civanım, işte benim yiğidim, işte benim kale komutanım, işte benim teşkilat başkanım.”

YILDIZ “Kalbimiz Sakarya için atıyor”
TDP Sakarya İl Başkanı Fahri Yıldız‘ın heyecanlı olduğunun gözlendiği Genel Başkanı Mustafa Sarıgül ile görüşmesinde; “Sayın genel başkanım, Öncelikle size çok teşekkür ederim. Sizden aldığım bu güç ile Sakarya’da Türkiye Değişim Partisi ile Sakarya’yı değiştireceğimizin sözünü veriyorum. Sizin sözlerinize en iyi şekilde layık olacağım. Bayrağımızı Türkiye iktidarına taşıyarak, halkımızın sesi olacağız. Halkımızla ağlayarak, onlarla güleceğiz. Sizinle birlikte Sakarya’mızı yaşanılabilir bir şehir haline getireceğiz. Kalbimiz Sakarya için atacaktır” diyerek, duygularını dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL