Asayiş

TBMM dönüşü Gazeteciler kaza yaptı

TBMM de görüşülmeye başlanan Basın yasası ile ilgili Ankara’ya giden Adana ekibinin aracı takla attı. TGF Genel Başkan Vekili ve Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, ÇGC Başkan Yardımcısı ve..

TBMM dönüşü Gazeteciler kaza yaptı

TBMM de görüşülmeye başlanan Basın yasası ile ilgili Ankara’ya giden Adana ekibinin aracı takla attı.

TGF Genel Başkan Vekili ve Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, ÇGC Başkan Yardımcısı ve Çukurova Press Gazetesi sahibi Abdullah Engin Kanber ile İlkhaber Gazetesi sahibi Veysel Arslan TBMM de dün görüşülmeye başlanan Basın Yasası ile ilgili düşüncelerini paylaşmak için Ankara’ya gitti. Ankara’da TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve Çeşitli illerden gelen yerel gazete sahipleri ile buluşan Adana heyeti Akparti Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Milletvekili Av. Özlem Zengin , Akparti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, MHP Genel Başkan Yardımcısı konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Akparti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Ozdemir, CHP Izmir Milletvekili Atilla Sertel, Akparti, CHP ve MHP Adana milletvekilleri ile Türk – İş Başkanı Ergun Atalay’la goruserek talepleriyle ilgili destek istedi. Heyet Basın ilan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç ile de görüşerek TBMM’den ayrıldı.

ARAC 5 TAKLA ATTI

Veysel Aslan’ın kullandığı 34 EDY 278 plakalı araç Ankara’dan 147 km ilerde yağış nedeniyle kayarak 5 takla attı. Kazayı Gazeteciler hafif sıyrıklar ile atlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL