Güncel

Tatildibimde’ye Turizm Firması ödülü

Del Lago Luxury Hotelde gerçekleşen Mood Awards & Adamedia 2022 ödül töreninde yılın en başarılı çıkış yapan turizm firması ödülünü Tatildibimde aldı. Sakarya CK Organizasyon sponsorluğunda Del Lago Luxury Hotelde..

Tatildibimde’ye Turizm Firması ödülü

Del Lago Luxury Hotelde gerçekleşen Mood Awards & Adamedia 2022 ödül töreninde yılın en başarılı çıkış yapan turizm firması ödülünü Tatildibimde aldı.

Sakarya CK Organizasyon sponsorluğunda Del Lago Luxury Hotelde gerçekleşen Mood Awards & Adamedia 2022 ödül töreninde, Sahneye Marmara Tatildibimde bölge sorumlusu Muhammed Koçak yerine Ege bölgesi sorumlusu olan Turan Ali Şafak çıktı. Sanatçı Uğur Arslan’ın sunuculuğunu yaptığı gecede Turan Ali Şafak, Muhammed Koçak’ın hasta olduğunu ve onun yerine ödülü almak için kendisinin geldiğini belirtiği gecede, yaptığı ödül konuşmasında “3.nesil tatil fırsatı sunuyoruz misafirlerimize, müstakil tatil fırsatı sunuyoruz. Marmara ve Ege bölgesinde başlayan hizmetimizi ilerleyen süreçte Karadeniz ve Akdeniz bölgelerinde de sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL