Genel

Tanınmış İşadamlarından Kaymakam Yakup Güney’e ziyaret…

Adapazarı ve Akyazı’nın sayılı ve sevilen İşadamlarından; Damla İnşaat & Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bilici, Can Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Dorul, Zengin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zengin..

Tanınmış İşadamlarından Kaymakam Yakup Güney’e ziyaret…

Adapazarı ve Akyazı’nın sayılı ve sevilen İşadamlarından; Damla İnşaat & Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bilici, Can Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Dorul, Zengin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zengin ve İşadamı Mustafa Çaylak; Akyazı Kaymakamı Yakup Güney‘i makamında ziyaret etti.

Bilici, Dorul ve Zengin’den Kaymakam Güney’e teşekkür
Akyazı İlçe halkının gerek maske gerekse devletin almış olduğu kararlara itina ile uyuduğunu dile getiren Kaymakam Güney; herkezin bu konuda çok hassas olması gerektiğinin de altını çizdi. Kendi sektörleriyle ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Sakaryalı tanınmış İşadamları; Ahmet Bilici, Selahattin Dorul ve Mustafa Zengin; Kaymakam Yakup Güney ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, kendilerini yaklaşık 1 saat ağırladığı ve örnek misavirperliğinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL