Eğitim

SUBÜ’de birim performansları değerlendirildi

SUBÜ Senatosu’nda üniversitenin 2020-2024 Stratejik Planı doğrultusunda tüm akademik birimlerin 2020 yılı performans sunumları gerçekleştirildi. Plan kapsamındaki ilk yıl değerlendirilirken yapılacak hedefler ve geleceğe yönelik atılacak adımlar ele alındı. Sakarya..

SUBÜ’de birim performansları değerlendirildi

SUBÜ Senatosu’nda üniversitenin 2020-2024 Stratejik Planı doğrultusunda tüm akademik birimlerin 2020 yılı performans sunumları gerçekleştirildi. Plan kapsamındaki ilk yıl değerlendirilirken yapılacak hedefler ve geleceğe yönelik atılacak adımlar ele alındı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Senatosu’nun son iki toplantısında tüm akademik birimler 2020 yılı birim performans sunumlarını gerçekleştirdi. 2020-2024 Stratejik Planı kapsamında birimlerin hedeflerinin ve faaliyetlerinin yer aldığı sunumları birim yöneticileri yaptı. Fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokulu ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nün gelecek hedeflerine ilişkin fikir alışverişinin yapıldığı toplantılarda stratejik planın ilk yılı değerlendirilirken; hazırlanan sunumlarla yapılacak iyileştirmelere yönelik bilgiler paylaşıldı. SUBÜ’nün eğitim, Ar-Ge ve topluma hizmet gibi stratejik hedeflerine yönelik sunumların yapıldığı toplantılarda Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Sinan Serdar Özkan, Prof. Dr. Ali Fuat Boz ve Prof. Dr. Naci Çağlar ile Genel Sekreter Dr. Öğretim Üyesi Gökhan Ergen de yer aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL