Güncel

SUBÜ Spor Bilimlerine akreditasyon ziyareti

SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü’nün akreditasyon süreçleriyle ilgili olarak SPORAK Değerlendirme Takımı tarafından 3 günlük bir saha ziyareti gerçekleştirilerek çıkış bildirimi sunuldu. Değerlendirme sonuçlarının kısa süre içerisinde açıklanması..

SUBÜ Spor Bilimlerine akreditasyon ziyareti

SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü’nün akreditasyon süreçleriyle ilgili olarak SPORAK Değerlendirme Takımı tarafından 3 günlük bir saha ziyareti gerçekleştirilerek çıkış bildirimi sunuldu. Değerlendirme sonuçlarının kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü’nün akreditasyon süreciyle ilgili olarak, Spor Bilimleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Kurulu (SPORAK) Değerlendirme Takımı tarafından 27-29 Mart tarihlerinde bir saha ziyareti gerçekleştirildi. Trakya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlhan Toksöz başkanlığında, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serkan İbiş, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Hülya Yalçınkaya ve Doktora Öğrencisi Sena Nur Doğusan’dan oluşan değerlendirme takımı 3 günlük ziyaret süresince; SUBÜ Rektörlüğü, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı ve Spor Yöneticiliği Bölümü ile ayrı ayrı toplantılar gerçekleştirdi. Bölümün öğretim elemanları, öğrencileri ve paydaşlarıyla da görüşmeler yaparak Spor Bilimleri Fakültesi’nin eğitim-öğretim ve araştırma altyapısı ile tesisleri ve sosyal imkânlarını inceledi. Saha ziyaretinin ardından takım üyeleri SUBÜ Senato Toplantı Salonu’nda çıkış bildirimini sunarak üniversiteden ayrıldı. Değerlendirme sonucunun birkaç ay içerisinde açıklanması bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL