Spor

Şube Müdürü Ekinci Şampiyonları ziyaret etti

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Adapazarı Şube Müdürü Keramettin Ekinci, Sakaryalı Milli Boksörleri ziyaret etti. Şampiyon Boksörleri çalışma esnasında ziyaret eden Ekinci, başarılarından dolayı Sporcuları ve Antrenörlerini tebrik etti…

Şube Müdürü Ekinci Şampiyonları ziyaret etti

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Adapazarı Şube Müdürü Keramettin Ekinci, Sakaryalı Milli Boksörleri ziyaret etti.

Şampiyon Boksörleri çalışma esnasında ziyaret eden Ekinci, başarılarından dolayı Sporcuları ve Antrenörlerini tebrik etti.

Ekinci, “Son yıllarda Sakarya Boksunun yükselişte olduğunu, bu yükselişteki en büyük payın, Milli takım Boks Antrenörü Muhammet Ali Keskin ve yetiştirmiş olduğu bir birinden değerli sporculara borçlu olduğumuzu bilmekteyiz. Bu başarı ve yükselişin devam etmesi için elimizden geleni yapacağımızı ifade etmek isterim” dedi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Ekinci’ye teşekkür eden, Millilerin Antrenörü Muhammet Ali Keskin, Başta İl Müdürümüz Arif Özsoy olmak üzere, her daim yanımızda olan Şube Müdürümüz Keramettin Ekinci’ye şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum. Dedi.

Keskin, “Antrenman salonuna hediye edilen yeni kum torbaları içinde, Şube Müdürü Ekinci aracılığı ile İl Müdürümüz Arif Özsoy’a da çok teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL