Güncel

Sosyal sorumluluk projesinde bir araya geldiler

Sakarya da hizmet veren iki kuaför, Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Sevda Dadaş öncülüğünde Engelli Birlik Federasyonu Başkanı Zehra Toy’un desteği ile sosyal gelişim projesi için bir..

Sosyal sorumluluk projesinde bir araya geldiler

Sakarya da hizmet veren iki kuaför, Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Sevda Dadaş öncülüğünde Engelli Birlik Federasyonu Başkanı Zehra Toy’un desteği ile sosyal gelişim projesi için bir araya geldi.

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl Kadın Kolları üyesi olan ve kadın kuaförü olarak hizmet veren Hande Hanım ile Büyük Birlik Partisi Üyesi olan erkek kuaförü olarak hizmet veren Alı Osman Bey’in katkıları ile desteklenen sosyal sorumluluk projesi kapsamında,  Ramazan ayında engellilere bakım yapılacak ve kuaför hizmetleri ücretsiz olarak sunulacak.

Proje kapsamında açıklama yapan Başkan Dadaş, ‘’ Hepimiz birer engelli adayıyız bu zihniyetle hareket ederek engelli ve yardıma ihtiyacı olan kadın erkek çocuk kim varsa ulaşmalı ve insanlık görevlerimizi yerine getirmeliyiz biz BBP olarak bunu düstur edinmiş ve bu amaca yönelik hareketle istişare halinde devam etmekteyiz. Emeği ve desteği olan bu etkinlikte yer alan kadın kolları başkanlarımız ve üyelerimize ve Engelli Birlik Federasyonuna da  ayrıca teşekkür eder saygılar duyarız.’’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL