Güncel

Sigorta Acenteleri iftar propramında buluştu

Sakarya‘nın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren sigorta acenteleri, pandemi dolayısıyla uzun bir aranın ardından düzenlenen iftar programında biraraya geldiler.İftar yemeğinde birliktelik ve tek yürek mesajı Sigorta acentelerinin neredeyse tamamının icabet ettiği..

Sigorta Acenteleri iftar propramında buluştu

Sakarya‘nın çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren sigorta acenteleri, pandemi dolayısıyla uzun bir aranın ardından düzenlenen iftar programında biraraya geldiler.İftar yemeğinde birliktelik ve tek yürek mesajı

Sigorta acentelerinin neredeyse tamamının icabet ettiği iftar programında, Kadir Gecesinin arifesinde manevi duyguların yaşandığı, dostluğun pekiştiği ve sorunların paylaşılarak çözüm önerilerinin sunulduğu bir gece oldu.

Sektorel sorunların ağırlıklı konuşulduğu iftar programında, yetkisiz olarak çalışan ve çantacı olarak tabir edilen kişilere taviz verilmeyip destek olunmaması ele alındı. Sektöre zarar veren  konu ve durumların kendi aralarında çözümlenmesi ve ayıklanmasın gerekliliğinde uzlaşan sigorta acente yetkilileri, uzun bir aradan sonra gerçekleşen bu birlikteliğin çok iyi olduğunu ve sektörel bazda kutuplaşmanın da önüne geçtiğini belirterek, iftar programanının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiler. Sigorta Acentelerinin iftar yemeği buluşmasına yoğun program nedeniyle sonradan katılan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A.Akgün Altuğ ve SATSO Ticareti Geliştirme Komisyon Başkanı, AK Parti Adapazarı Belediye Meclis üyesi, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Behlül Bayrak‘da çay eşliğinde sohbet ederek istişarelerde bulundular.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL