Güncel

SGK Köprülü Kavşak alt yapı işlemini hızla tamamladı

Sakarya Büyükşehir SASKİ ekipleri SGK Köprülü Kavşağı bölgesinde 16 saatte bitmesi planlanan altyapı çalışmasını 11 saatte tamamladı. Yoğun bir şekilde gece çalışma yapan ekipleri ziyaret eden Başkan Yüce, özverili çalışmaları..

SGK Köprülü Kavşak alt yapı işlemini hızla tamamladı

Sakarya Büyükşehir SASKİ ekipleri SGK Köprülü Kavşağı bölgesinde 16 saatte bitmesi planlanan altyapı çalışmasını 11 saatte tamamladı. Yoğun bir şekilde gece çalışma yapan ekipleri ziyaret eden Başkan Yüce, özverili çalışmaları dolayısıyla ekiplere teşekkür etti. Kesintiye maruz kalan vatandaşlar ise çalışmanın kısa sürede tamamlanmasından dolayı teşekkür ettiler.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen SGK Köprülü Kavşak projesi kapsamında SASKİ tarafından bölgede gerçekleştirilen altyapı çalışmaları dolayısıyla şehrin birçok noktasında planlı su kesintisi gerçekleşti. 16 saat sürmesi planlanan kesinti için vatandaşların mağdur olmamaları adına ekipler yoğun ve hummalı bir çalışma gerçekleştirerek 24 Aralık Perşembe günü saat 07.00’da çalışmaları tamamladı.

Gece yoğun mesai
Başkan Ekrem Yüce, “Şehrimizin önemli bir giriş ayağı olacak SGK Köprülü Kavşak projesi için yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. 16 saat sürmesi planlanan su kesintisinde vatandaşlarımızın mağdur olmamaları adına Büyükşehir ve SASKİ ekiplerimiz hummalı bir çalışma gerçekleştirerek 11 saat gibi bir sürede kesintiyi tamamladılar. Vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunmak adına yürüttüğümüz bu çalışmalar neticesinde şehrimizi hem üst yapı hem de altyapı olarak yenilemeye devam ediyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL