Genel

SGC ve Focus Göz protokol imzaladı

İlimizde faaliyet gösteren Özel Focus Göz Tıp Merkezi ile Sakarya Gazeteciler Cemiyeti arasında, gazeteciler ve birinci derece yakınlarını kapsayan protokol imzalandı Sakarya Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve tüm sarı basın kartı..

SGC ve Focus Göz protokol imzaladı

İlimizde faaliyet gösteren Özel Focus Göz Tıp Merkezi ile Sakarya Gazeteciler Cemiyeti arasında, gazeteciler ve birinci derece yakınlarını kapsayan protokol imzalandı

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve tüm sarı basın kartı sahibi gazeteciler ile birinci derece yararlanacağı protokolü SGC Başkanı Sezai Matur ve Özel Focus Göz Tıp Merkezi Müdürü Emel Çiçek a imzaladı. SGC Başkanı Sezai Matur “Özel Focus Göz Tıp Merkezi ile üyelerimize, sarı basın kartı sahibi meslektaşlarımıza ve birinci derece yakınlarına özel şartlarda sağlık hizmeti verecek protokol imzaladık. Protokol nedeniyle Özel Focus Göz Tıp Merkezi Müdürü Emel Çiçek ve hastanenin deneyimi hekim kadrosuna teşekkür ederiz” dedi.

Fokus Göz Müdürü Emel Çiçek de “Çok değeri basın mensuplarına sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşayacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL